Kamuoyuna Duyurumuzdur

Organizasyonumuz SELF DEFENCE ile Sergin Danışmanlık - Secron Güvenlik arasında imzalanan 18.02.2021 tarihli işbirliği sözleşmesi Sergin Danışmanlık'ın gerek sözleşmeye gerek ticari örf ve adetlere yakışmayan davranışlarının tarafımızca tespit edilmesi sebebiyle sonlandırılmıştır.

Sergin Danışmanlık yetkilisi tarafından Başeğitmenimiz Serdar ÜSKÜPLÜ'nün imzası taklit edilerek düzenlenen sahte sertifika bir kursiyere satılmış ve sertifikadaki sahteciliğin derhal tarafımızca tespit edilmesi sonucu şirket yetkilisi hakkında gereken cezai ve hukuki işlemler başlatılarak 25.03.2021 itibariyle Sergin Grup ile aramızdaki tüm hukuki ve ticari ilişkiler sonlandırılmıştır.

Organizasyonumuzun ödün vermeyeceği en büyük değer saygınlığı ve itibarı olup, itibarımızı zedeleyebilecek işlemlere tevessül eden herkes hukuk sınırları içinde gereken karşılığı alacaktır.

25.03.2021 tarihi itibariyle Sergin Grup ve bünyesindeki diğer şirketlerle hiçbir bağımız kalmadığından ilgili şirketten kendisine sertifika verilen tüm kursiyerlerin acilen taramıza ulaşmasını, SELF DEFENCE ve temsilciliğini üstlendiği FDKM POLİCE COMBAT SYSTEM isimlerinin hiçbir şekilde izinsiz kullanılamayacağnı, Başeğitmenimiz Serdar ÜSKÜPLÜ haricinde SELF DEFENCE ismini kullanarak menfaat elde etmeye çalışan hiçbir işletme veya şahsa itibar edilmemesini ve bu hususta kurumumuzun herhangi bir sorumluluğunun olmadığını kamuoyuna arz ederiz. 26.03.2021

post-image

Leave A Comments