Seminerler

Seminerlerden Fotoğraflar

Yurt içinde ve yurt dışında düzenlediğimiz ve katıldığımız seminer fotoğrafları

Krav Maga eğitimine başlamak için formda olmam gerekiyor mu?

Hayır. Krav Maga, ilerici bir şekilde formda kalmanıza yardımcı olacaktır. İnsanların fitness hedeflerine ulaşamamasının ana nedenlerinden biri, ilgilerini kaybetmesidir. Krav Maga eğitimi çok çeşitlidir, pratik kendini savunma becerilerini öğrenirken kilo verecek ve zindeleşeceksiniz. Elbette eğitmeniniz her zaman sizin için doğru olan bir hızda antrenman yapmanızı sağlayacaktır.

Hemen Başvurun

Krav Maga yaparak forma girecek miyim?

Kendinizi savunabilmenin büyük bir kısmı hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlıklı olmaktır. Krav Maga eğitimi, hareketliliğinizi, esnekliğinizi ve istikrarınızı geliştirirken, kalori yakacak, gücünüzü artıracak ilerici fitness temelli rutinleri içerir.

Hemen Başvurun

Krav Maga eğitiminde zarar görecek miyim?

Hiçbir fiziksel aktivite tam bir güvenlik garantisi sunamaz. Bununla birlikte, sertifikalı eğitmenlerimiz, bir yandan odaklanmanızı ve öğrenmenizi sağlarken bir yandan da riski azaltıp, etkili bir şekilde eğitim verme konusunda oldukça niteliklidir. Eğitmenlerimizin uzmanlığıyla birleştiğinde, eğitime yönelik mantıklı yaklaşımınız, eğitimde yaralanmaların çok nadir olduğu anlamına gelir.

Hemen Başvurun

Krav Maga nedir?

Krav Maga, İngilizce'ye 'yakın dövüş' olarak çevrilen İbranice bir terimdir. Başlangıçta göğüs göğüse muharebe sistemi olarak geliştirildi, ancak hayat kurtaran Self Defence becerilerini öğretmeye yönelik pratik ve gerçekçi yaklaşımı nedeniyle sivillerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere uyarlandı.

Hemen Başvurun

Krav Maga bir spor mu?

Sivil Krav Maga, hem fiziksel hem de zihinsel güç oluşturmak için rekabetçi tarzda eğitim faaliyetleri kullanır, ancak resmi yarışmalar yoktur. Odak noktası tamamen self defence ve değer verdiğiniz insanları korumaktır.

Hemen Başvurun