Temsilciliklerimiz

Başeğitmenimiz Serdar ÜSKÜPLÜ

Serdar Üsküplü, FDKM Police Combat System'in Türkiye'de ki tek temsilcisidir.

Meghna

Serdar ÜSKÜPLÜ

Mariner Güvenlik Eğitim Danışmanlık Hizmetleri kurucusu olan Başeğitmenimiz Serdar Üsküplü, Krav Maga ve KAPAP’ın yanı sıra Dünyanın çeşitli ülkelerinde aldığı özel eğitimlerle birlikte birçok alanda uzmanlık kazandı.

VIP Protection, İsraeli Jui Jitsu, Bodyguard Instructor, Combat Shooting alanlarında uzmanlaşan Üsküplü, İsraeli Shadow System (Özel Polis ve Askeri sistem) sertifikasının da sahibi.

Savunma sanatlarında ülkemizdeki en donanımlı isimlerin başında gelen Serdar Üsküplü; İsrail’de Haifa, İtalya’da Torino, Sırbistan’da Belgrad ve son olarak ABD’de de Houston ve Texas şehirlerinde aldığı özel eğitim ve seminerlerin ardından başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede özel güvenlik, anti-terör, polis ve askeri çalışmalarda eğitmen olarak görev aldı.

Serdar Üsküplü, FDKM Police Combat System'in Türkiye'de ki tek temsilcisidir.

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

Mariner Güvenlik Eğitim Danışmanlık Hizmetleri kurucusu olan Başeğitmenimiz Serdar Üsküplü'nün, Krav Maga ve KAPAP’ın yanı sıra Dünya’nın çeşitli ülkelerinde aldığı özel eğitimlerle birlikte birçok alanda temsilcilikleri bulunmaktadır.


SELF DEFENCE olarak Türkiye'deki tek temsilcisi olduğumuz, FDKM, Formazione Difesa Krav Maga olarak tanımlanır. Türkçe karşılığı Krav Maga Savunma Eğitimi’dir.

2011 yılında Massimiliano MARSALA tarafından İtalya’da kurulan organizasyon; İtalyan Polis Teşkilatı Carbineri ve SWAT Timleri’ne özel eğitim vermektedir.

Bunun yanı sıra siviller için de özel çalışmaları olan FDKM’nin yalnızca İtalya’da 3 binin üzerinde öğrencisi bulunmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde temsilcilikleri ve okulları olan FDKM, Krav Maga’nın gelişiminde ve güncellenmesinde üstlendiği önemli misyonu öğrencilerine özel tekniklerle aktarmaktadır.

Massimiliano Marsala kimdir?

Organizasyonun kurucusu olan Massimiliano MARSALA, İtalyan özel kuvvetlerinin ünlü paraşüt alayı Nembo’da uzun yıllar görev yaptı. Burada nişancılık, taarruz, operasyon birlikleri eğitimi, VIP Koruma, terör karşıtı operasyonlar gibi askeri konularda uzmanlaştı.

Krav Maga ile de bulunduğu bu görevlerde tanışan MARSALA, dünya üzerinde az sayda kişinin ulaşabildiği 5. seviye uzmanlığa sahiptir.

FDKM - POLİCE COMBAT SYSTEM'in' Türkiye'de tek temsilcisi SELF DEFENCE'dır.

amazing caves coverimage
amazing caves coverimage
amazing caves coverimage

www.kravmagafdkm.com

Tanıtım Videomuz

Seminerlerimiz ve derslerimizden görüntüler.

"Kendini savunma sadece bir dizi teknik değildir; bu bir ruh halidir ve savunmaya değer olduğunuz inancıyla başlar."

Serdar ÜSKÜPLÜ

Self Defence

Self Defence ailemize katıln. Ruhunuzu geliştirebilir ve potansiyelinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Hemen Başvurun