Hakkımızda

SELF DEFENCE
SERDAR USKUPLU

Krav Maga, çoğu “gerçek yaşam” durumuna uygulanabilen sezgisel bir Self Defence biçimidir. Başlangıçta Özel Kuvvetlerde kullanılmasına rağmen, Krav Maga siviller tarafından öğretilebilir ve öğrenilebilir.

Self Defence'da erkekler, kadınlar ve çocuklar için dersler veriyoruz. Ayrıca yeni başlayanların bunun, ne ile ilgili olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için derslerimize ücretsiz katılıp gözlemlemelerini sağlıyoruz.

Self Defence hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için Bussiness Channel'dan Özge VARDARLI tarafından yapılan video röportajımızı izlemek için birkaç dakikanızı ayırın!

Görevimiz

Self Defence, Krav Maga sistemini tanıtmaya ve eğitmeye adanmış bir Dojo'dur. Self Defence, tam bir eğitim programına ek olarak, bir dizi gerçekliğe dayalı sivil, askeri ve yakın koruma uygulamaları sunar. Öğrencilerimizin yeteneklerinin en iyisine kadar zorlamalarına yardımcı oluyoruz, bu da daha sağlıklı ve daha güçlü bireylerle sonuçlanıyor.

Vizyonumuz

Herkesin kendi güvenliğini ve sevdiklerinin güvenliğini koruyabilmesini sağlamak. Krav Maga metodolojilerine uygun olarak etkili Öz Savunma tekniklerini öğretiyor ve yaygınlaştırıyoruz. Özelliğimiz, öğrencilerimizin koordinasyon, atletik ve psikolojik becerilerini arttırabilen, hedefe yönelik bir eğitim sistemine olan inancımızdandır.

Tanıtım Videomuz

Seminerlerimiz ve derslerimizden görüntüler.

"Kendini savunma sadece bir dizi teknik değildir; bu bir ruh halidir ve savunmaya değer olduğunuz inancıyla başlar."

Serdar ÜSKÜPLÜ

Başeğitmenimiz Serdar ÜSKÜPLÜ

Serdar Üsküplü, FDKM Police Combat System'in Türkiye'de ki tek temsilcisidir.

Meghna

Serdar ÜSKÜPLÜ

Mariner Güvenlik Eğitim Danışmanlık Hizmetleri kurucusu olan Başeğitmenimiz Serdar Üsküplü, Krav Maga ve KAPAP’ın yanı sıra Dünya’nın çeşitli ülkelerinde aldığı özel eğitimlerle birlikte birçok alanda uzmanlık kazandı.

VIP Protection, İsraeli Jui Jitsu, Bodyguard Instructor, Combat Shooting alanlarında uzmanlaşan Üsküplü, İsraeli Shadow System (Özel Polis ve Askeri sistem) sertifikasının da sahibi.

Savunma sanatlarında ülkemizdeki en donanımlı isimlerin başında gelen Serdar Üskplü; İsrailde Haifa, İtalyada Torino, Sırbistan’da Belgrad ve son onlarak ABD’de de Houston ve Texas şehirlerinde aldı özel eğitim ve seminerlerin ardından başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede özel güvenlik, anti-terör, polis ve askeri çalışmalarda eğitmen olarak görev aldı.

Serdar Üsküplü, FDKM Police Combat System'in Türkiye'de ki tek temsilcisidir.

Self Defence

Self Defence ailemize katılın. Ruhunuzu geliştirebilir ve potansiyelinizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Hemen Başvurun